До списку новин

Xbox Series X і Xbox Series S розлітаються як «гарячі пиріжки»

24 вересня 2020
Xbox Series X і Xbox Series S розлітаються як «гарячі пиріжки»
  Компанія Microsoft вже почала прийом попередніх замовлень на консолі наступного покоління Xbox Series X і Xbox Series S. З різних ринків надходить інформація про те, що консолі розлітаються дуже швидко. Всі стартові партії були розпродані за кілька хвилин.До появи консолей в продажу пройде ще кілька етапів попередніх замовлень, але очікуєтьсящо всі консолі будуть розпродані так само швидко, як і в ході першого етапу.
  Австралія і Нова Зеландія були першими двома країнами, які відкрили попередні замовлення. Після відкриття сторінки замовлення о 8 годині за місцевим часом через величезний трафік сайт вийшов з ладу. Протягом декількох хвилин всі підготовлені для замовлення консолі були розпродані.
  Схожа ситуація сталася і в Індії де на сторінці попереднього замовлення Xbox Series X і Xbox Series S відразу ж після її активації з'явилася інформація про те, що консолі більше недоступні.

На ринку Великобританії ситуація трохи краще, там користувачів мереж повідомляють що майже всюди закінчилися попередні замовлення на Xbox Series X, але поки ще можна оформити попереднє замовлення на Xbox Series S.

  Обидві консолі Xbox Series X і Xbox Series S вийдуть на ринок одночасно і надійдуть у продаж з 10 листопада.