До списку новин

Презентація нових смартфонів від Apple

14 жовтня 2020
Презентація нових смартфонів від Apple
Пройшла осіння презентація лінійки нової серії смартфонів iPhone 12 від Apple. До неї увійшли 4 моделі: класичний iPhone 12, зменшена версія iPhone 12 mini, а також iPhone 12 Pro і його збільшена версія iPhone 12 Pro Max.
  Усі моделі отримали хороші OLED дисплеї з особливим склокерамічним покриттям що відрізняється особливою міцністю, що в поєднанні з металевим корпусом та захистом від води і пилу класу IP68 має забезпечити виняткову надійність смартфона. Розмір дисплея складає 6,1 дюйма в iPhone 12 і iPhone 12 Pro, а також 6,7 дюйма в найбільшій версії iPhone 12 Pro Max і 5,4 дюйма в «маленькому» iPhone 12 mini.
За обробку даних відповідає надпотужний процесор A14 Bionic.
iPhone 12 вже підтримує формат зв’язку п’ятого покоління 5G.
Про-версії оснащені потрійною основною камерою з особливою якістю зйомки, а класичні – подвійною 12 Мп камерами з оптичною стабілізацією.
  Нові смартфони представлені в різноманітних кольорах і об’ємах вбудованої памяті щоб задовільнити кожного користувача.
  З «негативних» сюрпризів від новинок відмічається скорочена комплектація. Мотивуючи екологічною складовою зараз в комплект не входять навушники і блок живлення, правда компанія обіцяла знизити ціну на ці аксесуари для споживачів які хочуть їх придбати окремо.

  В Україні у продажі iPhone 12 очікується наприкінці жовтня, а Pro версії дещо пізніше.