До списку новин

Поступлення Power bank фірми Baseus

22 липня 2022
  В сучасному електронному просторі фактично не можливо обійтися без різноманітних гаджетів (планшети, телефони, електронні книги та інші), тому залишається актуальним питанням їх зарядки, особливо поза домом чи роботою де не має стаціонарних джерел живлення. Простим, надійним і доступним вирішенням є зовнішні акумулятори Power bank. Вони відрізняються своєю універсальністю- можливо зарядити практично будь-який гаджет, компактністю, а також дозволяють протягом тривалого часу зберігати енергію.
    Важливо при виборі повербанка віддавати перевагу надійному і відомому виробнику, де при виробництві використовують якісні матеріали, а пристрої тестують і контролюють на високому рівні.
   Саме до таких відноситься бренд Baseus. Компанія за останні роки показує стійке зростання і розвиток, а пристрої відрізняються якістю, практичністю та естетичністю. Кожен виріб проходить перевірку на відповідність стандарту якості і ідентифікується унікальним QR кодом.
   Повербанки відрізняються ємністю батареї - найбільш популярні на 10 000 і 20 000 mAh, є і більші на 30 000 mAh, наявністю або відсутністю індикаційного дисплея що відображає рівень заряду, потужністю. Присутні роз'єми дозволяють використовувати їх з усіма найбільш популярними пристроями.
З переліком асортименту і цінами можна ознайомитись на сайті - https://optsklad.com/catalog/mobile-universalnye-batarei/?arrFilter_STORES_1842515611=Y&arrFilter_10034_3911295969=Y&arrFilter_10035_4224909237=Y&set_filter=y