До списку новин

Названі найпопулярніші програми в світі

5 жовтня 2020
Названі найпопулярніші програми в світі
  
   Згідно з недавнім звітом SensorTower, в третьому кварталі 2020 року користувачі встановила 36,5 млрд додатків. Це приблизно на 23,3% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Мова йде про сумарних установках додатків з Google Play і App Store.

  Крім того, загальні для користувача витрати в двох магазинах зросли на 32%. TikTok залишається самим завантаженим додатком в третьому кварталі 2020 року. TikTok займає перше місце як в Google Play Store, так і в Apple App Store.

Інші програми, такі як Facebook, Zoom, WhatsApp і Instagram, також користуються великою популярністю. Останнім часом TikTok знаходився в центрі обговорень. Компанія зіткнулася із загрозою заборони з боку уряду США. Після чого було досягнуто згоди з Oracle і Walmart, і тепер компанія може продовжувати займатися своїм бізнесом.

За обсягом витрат iOS як і раніше випереджає Android з великим відривом. У третьому кварталі виручка App Store склала 19 мільярдів доларів. Що стосується магазину Google Play, він приніс 10,3 мільярда доларів. Не варто забувати, що користувачі Android в Китаї не використовують Google Play. Тому дані про витрати китайських користувачів Android тут не враховуються. Насправді розрив в доходах між iOS і Android може бути не таким великим.