До списку новин

Logitech обновив свою популярну мишку

24 вересня 2020
Logitech обновив свою популярну мишку
   Logitech обновив свою мегапопулярну  і можна сказати «народну» мишку G102 Prodigy на LightSync. Корпус , як і в попередниці ,виготовлений з приємного матового шорсткого пластика, який не збирає на себе пилюку і відбитки. Мишка відносно компактна тому найкраще підійде для середнього або малого розміру хвату руки, вага виробу 85 грам. Форма корпусу - класична симетрична, з 6 кнопками. Відмінність від Prodigy  це RGB підсвітка, яка реалізована у вигляді обідка на корпусі що світиться і фірмової емблеми.
  Основні кнопки миші мають злегка увігнуту форму. Вигин ледве помітний, але  добре відчувається - він не дозволяє пальцям сповзати . Широкі основні кнопки майже однаково натискаються в будь-якому місці. Під вагою пальця клавіша випадково не натиснеш, але і надто жорстким перемикання  теж назвати не можна. Хід відчувається дуже точно, до нього не потрібно звикати. Коліщатко прокрутки має досить велику ширину і рельєфний протектор для запобігання прослизання. Хід у нього дискретний, з неголосними клацанням. Поруч з коліщатком знаходиться додаткова кнопка, яка змінює розширення оптичного датчика (від 200 до 8000 точок на дюйм ). Сам датчик має високу точність перміщення і чутливості курсора і чудово підійде для більшості ігрових завдань. Провід має довжину 2,1 метра,  не жорсткий, і має досить довгий елемент захисту від перегинань.
Новинка розкриває весь свій потенціал разом з фірмовим ПЗ Logitech G HUB. Всі кнопки мишки можна програмувати відносно індивідуальних налаштувань. Окрему роль виробник приділив підсвітці яку можна змінювати, вибирати яскравість або швидкість зміни її, або повністю відключити.
  За великим рахунком це та ж чудова G102 з деякими допрацюваннями у вигляді покращення кліків, колесика, обновлена прошивка сенсора і LightSync підсвітка з ефектами що можна змінювати.
  Відносно співвідношення ціна, якість і характеристики мишка Logitech G102 LightSync заслуговує найвищої оцінки.