Львов

Изменить

← К списку новостей

Ігрова гарнітура HyperX Cloud Alpha S

10 вересня 2020
  В лінійці ігрових гарнітур від компанії Kingston оновлення у вигляді HyperX Cloud Alpha S. Розробники створювали її разом з кіберспортсменами які тестували її щоб вона була найбільш зручною  і відповідала сучасним вимогам для гравців.
  Візуально вона мало чим відрізняється від вже давно улюбленої серії гарнітур лінійки Cloud, але все ж виробник продовжує її вдосконалювати для кращого продукту. Чаші з зовнішньої сторони виготовлені з немаркого чорного пластику з фірмовим логотипом по центру (як правило, синього або зрідка чорного кольору).Конструкція міцна з використанням особливої металевої рами, яка додає надійності і продовжує термін експлуатації, а розсувний механізм верхньою дуги дає можливість регулювати її розмір. Зовнішня частина дуги виготовлена з тисненої шкіряної вставки ребристої структури з фірмовим логотипом і прошита нейлоновою ниткою під колір навушників (синя, чорна), а зовнішня -з шкірзамінника з невеликим м'яким прошарком з ефектом пам'яті.
Важливим елементом є амбушюри. В даній моделі вони більші, м’якші, і найголовніше глибші, що дає змогу не притискати вухо під час тривалих ігрових сесій. Виготовлені вони з якісного шкірзамінника чорного кольору і пінного наповнювача з ефектом памяті з підвищеною повітропроникністю . При необхідності амбушюри можна замінити на тканинні, що знижують пітливість вух,  і входять до комплекту.
  За амбушюрами знаходяться двохкамерні 50 міліметрові динаміки . Одне відділення для низьких частот, та інше – для середніх та високих. Камери розділені між собою, що дозволяють відчути всю палітру звуку з мінімальним спотворенням.  Динаміки розташовані не під прямим кутом, а анатомічно , у відповідності до природного положення вуха.
  Знизу лівої чаші розміщений отвір для мікрофона, що знімається.
Особливістю даної моделі є наявність на чашках слайдерів для регулювання низьких частот.
Вони мають 3 позиції : відкрита- максимальні баси, напів відкрита – середній рівень, закрита- басів найменше.
Cloud Alpha S підтримує віртуальний обємний звук 7.1 , а звукова карта з цифровою обробкою сигналу підсилює звук до ще більш якісного.
  Окремий дистанційний пульт дозволяє налаштувати гучність звуку, а також, що є перевагою даної моделі – змінювати співвідношення ігрових звуків і звуку чата спілкування гравців.
Навушники можна підключити до комп’ютера, смартфона чи ігрової приставки і в повній мірі відчути багатогранність звучання.