Львов

Изменить

← К списку новостей

Apple представила нові продукти компанії

16 вересня 2020
  Американська компанія Apple представила свої продукти -  нове покоління смарт-годинників Apple Watch Series 6, їх більш доступну версію Apple Watch SE, а також нові планшети iPad 8 і  iPad Air. Як не дивно цього разу обійшлося без нового iPhone.
  В годиннику Watch Series 6 зявилася функція вимірювання рівня кисню в крові, а також датчик який буде показувати якщо ви миєте руки менше 20 секунд. Це має бути більш зручно для хворих людей, особливо в час поширення коронавірусу. Також реалізована функція батьківського контролю, яка дає можливість бачити місцезнаходження дитини, керувати їх можливостями годинника, та інші.
  Завдяки новому процесору, як заявляє виробник, продуктивність має зрости на 20 %, а новий чіп в реальному часу визначити висоту над рівнем моря.
  Годинники отримають нові ремінці силіконові- без застібки, які розтягуються при надівання на руку і тканинні з плетенням, і як завжди великий перелік кольорів для кожного. Нові циферблати годинника на різні тематики додадуть колориту.
  В iPad Air  збільшений дисплей до 10,9 дюймів, а сенсор відпечатка пальця перенесений на кнопку живлення в верхній частині гаджета. iPad Air за оцінками виробника на 40% продуктивніше за свого попередника, підтримує Wi-Fi 6 і LTE. Планшет має покращену 12 Мп камеру і також фронтальну камеру 7Мп.

  На українському ринку офіційна продажна ціна стартує від 390 дол на Apple Watch SE, і орієнтовно 535 дол за Watch Series 6. Нові планшети обійдуться покупцеві від  430 дол за iPad 8, і від 960 дол за iPad Air.